ue ue
SYSTEMY ZARZADZANIA PRZEDSIEBIORSTWEM

Systemy Symfonia to rodzina produktów wspierających zarządzanie i podejmowanie decyzji w małych i średnich firmach o dowolnym profilu działalności.

Rozwiązania te powstały z myślą o wsparciu takich obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa jak finanse i księgowość, HR, kadry i płace, obsługa sprzedaży i magazynów oraz zarządzanie relacjami z klientami.
Zastosowanie Symfonii w firmie to wzrost efektywności prowadzonej działalności gospodarczej, optymalizacja kosztów, poprawa konkurencyjności przedsiębiorstwa i oraz trwałe korzyści biznesowe.

Nasza oferta obejmuje trzy linie produktów dostosowane do różnych, wynikających z wielkości firmy i skali prowadzonej działalności, potrzeb klientów biznesowych.

  • Symfonia Start - łatwy w obsłudze system w wersji jednostanowiskowej, przeznaczony dla małych firm lub osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą (1-3 użytkowników)

  • Symfonia Premium - elastyczny, zintegrowany pakiet o modułowej budowie, który w pełni wspomaga zarządzanie, wspierając zarówno codzienną działalność firmy w zakresie ewidencji i obsługi zdarzeń gospodarczych, jak również umożliwiając uzyskanie precyzyjnych informacji, niezbędnych do podejmowania najważniejszych decyzji
    (1-50 użytkowników).

  • Symfonia Forte - jest systemem o budowie modułowej, który obejmuje swoim zakresem strategiczne obszary i procesy w organizacji - finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, sprzedaż i marketing oraz analizy i zarządzanie informacją.
    Zaawansowane rozwiązania z grupy "integracja IT" oraz wykorzystywana baza Microsoft SQL Server pozwalają na bezpieczny rozwój poszczególnych modułów, integrację z innymi systemami oraz tworzenie nowych raportów i zestawień dostosowanych do specyfiki i potrzeb firmy.