ue ue
SYMFONIA FORTE

SYMFONIA FORTE to rozwiązanie przeznaczone dla większych, nowocześnie zarządzanych firm, pracujących w środowisku sieciowym i na dużej liczbie danych.

Zapewnia bogatą funkcjonalność nie tylko w zakresie ewidencji zdarzeń gospodarczych ale także w zakresie analizy oraz kontroli procesów biznesowych i finansowych.

System wykorzystuje MS SQL Server 2000, co gwarantuje wysoką wydajność i bezpieczeństwo pracy bez względu na liczbę danych czy Użytkowników. Jako jedyny polski system wspomagający zarządzanie SYMFONIA forte została wyposażona w technologię Microsoft Visual Basic for Applications (VBA), umożliwiającą bezpieczne i szybkie dostosowanie funkcjonalności aplikacji do indywidualnych potrzeb Użytkownika.  


Finanse i Księgowość forte
Moduł wspiera pracę działu finansowo księgowego w średniej lub dużej firmie.

Realizuje wszystkie zasadnicze operacje księgowe - od budowania planu kont i łatwego księgowania dokumentów, aż do automatyczne bilans zamknięcia.

Umożliwia prowadzenie pełnych rozrachunków i rozliczeń. Pozwala zarządzać informacją finansową przedsiębiorstwa zarówno na poziomie operacyjnym jak i zarządczym w oparciu o gotowe lub zdefiniowane przez Użytkownika zestawienia i sprawozdania.


Planowanie Płynności Finansowej forte
Moduł przeznaczony jest dla osób odpowiedzialnych za utrzymanie płynności finansowej firmy, ułatwia organizację pracy działów finansowo-ekonomicznych.

Pozwala przewidzieć i przeciwdziałać napięciom płatniczym. Umożliwia tworzenie raportów i zestawień dotyczących przewidywanych wpływów i wydatków.


Rozliczenia Międzyokresowe Kosztów forte
Moduł stanowi uzupełnienie podstawowej funkcjonalności programu SYMFONIA Finanse i Księgowość forte.

Ułatwia pracę działów finansowo-księgowych. Pozwala na automatyzację procesu rozliczania kosztów w czasie.


Kasa forte
Program zapewnia kompleksową obsługę operacji gotówkowych realizowanych na wyspecjalizowanych stanowiskach kasowych.

Wspomaga czynności związane z rejestracją wpłat i wypłat gotówkowych, wystawianiem dokumentów kasowych, inwentaryzacją gotówki. Umożliwia automatyczne przesyłanie danych do programu SYMFONIA Finanse i Księgowość forte.


Środki Trwałe forte
Program ułatwia ewidencjonowanie, aktualizację, inwentaryzację i amortyzację środków trwałych, niskocennych składników majątku oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Prowadzi ewidencję centrów kosztów, miejsc użytkowania środków i ich części składowych.


Kadry i Płace forte
Program wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracownika i firmy. Umożliwia obliczanie płac oraz prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej.

Pozwala na planowanie, ewidencję czasu pracy i płac. Wspomaga rozliczenia z Urzędami Skarbowymi i ZUS.


Handel forte
System realizuje wszystkie zasadnicze operacje związane z prowadzeniem działalności handlowej w firmie umożliwia prowadzenie pełnej ewidencji stanów magazynowych, wspiera obsługę sprzedaży i zakupów (także w obcych walutach).


Doradca Handlowy forte
Program wspomaga proces zarządzania relacjami z Klientami (ang. CRM - Customer Relationship Management).

Zapewnia dostęp do pełnej i aktualnej informacji o Klientach firmy, w tym prowadzonych wobec nich działaniach z obszaru sprzedaży i marketingu.

Umożliwia ocenę rentowności grup Klientów i poszczególnych produktów. Pozwala zaplanować i prowadzić skuteczną politykę handlowo-marketingową.


Sklep Internetowy forte
Program pozwala na prowadzenie sprzedaży i przyjmowanie zamówień przez Internet. Umożliwia prezentację oferty, pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługę stałych partnerów handlowych.

Pozwala prowadzić dowolną politykę sprzedaży. Umożliwia indywidualizację wyglądu stron w przeglądarkach internetowych.


Kontroling forte
Program wspiera działania, których celem jest wzrost efektywności, optymalizacja kosztów oraz usprawnienie procesów podejmowania decyzji w przedsiębiorstwie.

Dostarcza narzędzi do pozyskiwania, przetwarzania i udostępniania informacji niezbędnych w nowoczesnym zarządzaniu przedsiębiorstwem, w oparciu o metody rachunkowości zarządczej.


intra.net forte
Program wspomaga komunikację wewnętrzną w organizacji, umożliwia realizację określonej polityki informacyjnej.

Pozwala obniżyć koszty, usprawnić procesy obiegu wniosków pracowniczych, m.in. urlopowych, zaliczkowych, delegacji.


Obieg Dokumentów i Zadań forte
System wspiera zarządzanie procesami obiegu dokumentów oraz przepływu zadań w firmie. Przeznaczony jest dla średniej wielkości i dużych podmiotów gospodarczych posiadających rozbudowany system akceptacji dokumentów i zadań oraz ilość dokumentów przekraczającą kilkaset miesięcznie.

Usprawnia realizację prowadzonych równolegle wielu zadań przez pracowników.

Wspomaga wizualizację procesów oraz wdrażanie systemów jakości w firmie.

Uzupełnia możliwości Systemu SYMFONIA forte oraz rozwiązań firm trzecich.